Sugar-coated punk na Jižáku

Žvýkačka v puse, kšiltovka na hlavě, betonová džungle všude okolo. Bezútěšné sídliště oživlo barvami v nejnovějším editoriálu Laury Kovanské.

Drzé, odvážné, plné emocí a přesto cool. Takové jsou Anna a Mia (ELY Management) v posledním editoriálu od Laury Kovanské. Pohled Mii vás dostane do kolen a Anna je down-hill bikerka, dívka beze strachu — udělat stojku na balkoně v devátém patře v jednom z nejvyšších panelových domů v Praze — pro Annu žádný problém. Protože jsme odmalička obklopeni těmito socialistickými monstry, málokterý fotograf volí toto bezútěšné prostředí pro své fotky. Výzvy jsou od toho, aby byly pokořeny, proto v tomto editoriálu kromě výhradně českého stylingu young primitive najdete socialistickou zástavbu nejslavnějšího sídliště v republice – Jižního Města. Jižák – vlastní město ve velkoměstě, kde se narodil český hip hop a vznikla tam kulturní platforma, odkud vyšlo mnoho umělců. Legendární občerstvovnu Soudek den po focení nadobro zavřeli, budiž tyto fotky tichým mementem mori pro ty, kteří si tajně dali v Soudku své první točené pivko. Užijte si čestvý vzduch a fotky plné živých barev, nepředvídatelných situací, napětí, i obyčejné radosti z jara.

Laura Kovanská in Sugar coated punk for Kink.czLaura Kovanská in Sugar coated punk for Kink.czLaura Kovanská in Sugar coated punk for Kink.czLaura Kovanská in Sugar coated punk for Kink.czLaura Kovanská in Sugar coated punk for Kink.czLaura Kovanská in Sugar coated punk for Kink.czLaura Kovanská in Sugar coated punk for Kink.czLaura Kovanská in Sugar coated punk for Kink.czLaura Kovanská in Sugar coated punk for Kink.czLaura Kovanská in Sugar coated punk for Kink.cz

Modelky: Mia a Anna (elymanagement.cz)
MUA & Hair styling: Kristyna Hoskova ( facebook.com/MUA.Kristyna.Hoskova ) @makeupkrisho
Styling: Efa (youngprimitive.cz) @youngprimitive
Photography & Art direction: Laura Kovanska (kovanska.com@laurakovanska
Tech support: Marketa Cizkova @mcic
Text: Anna Wim

(y)

Comments